instagram avatarları

Meta, Instagram için 3D avatar özelliğini duyurdu

Instagram'ın Başkanı Adam Mosseri'nin yakın tarihli bir videoda açıkladığı gibi: "Avatarlar, metaversedeki bireysel kimliğimizin geleceği için önemli bir yapı taşıdır." Kısacası, metaverse geliyor ve Instagram avatarları bu yolculuğun ilk kısmı gibi görünüyor.


0 Yorum2 Dakika

Markanız Instagram’da Ne Sıklıkta Paylaşım Yapmalı?

Instagram'da ne sıklıkla paylaşım yapacağınız, sosyal medya stratejinizi oluştururken ilk göz önünde bulundurmanız gereken unsurdur. Instagramda başarılı bir hesaba sahip olmak için, size bir paylaşım planı oluşturmanıza yardımcı olacak bir kaç ipucu hazırladım.


0 Yorum3 Dakika

TikTok Emoji avatar ve sadece sesli yayın özelliklerini test etmeye başladı!

TikTok, avatarlar, Sizin İçin Sayfası için anahtar kelime filtreleme, grup sohbetleri, yalnızca sesli canlı yayınlar, canlı yayınlarda ekran paylaşımı ve Twitch benzeri abonelik özellikleri gibi bir dizi yeni özelliği test etmeye başladı. 


0 Yorum1 Dakika

Instagram ücretli abonelik özelliğini test etmeye başladı!

ABD'li Instagram kullanıcıları, özel içerik ve özelliklere erişmek için yakında seçili içerik oluşturuculara ve influencerlara abone olabilecek. İnstagram yayınldığı blog gönderisinde, önümüzdeki haftalarda daha fazla içerik oluşturucunun ekleneceği bir abonelik testini başlattığını duyurdu.


0 Yorum2 Dakika

Twitter NFT profil resmi

Twitter NFT profil resimlerini kullanıma sunuyor

NFT ile ilgili Twitter büyük bir adım daha atıyor. NFT profil doğrulamasını yapmak için bir süre önce kripto ekibi oluşturan platform, uzun süredir bir NFT görüntüleme seçeneğini test ediyor. sonunda Twitter bugun Twitter Blue kullanıcıları için iOS’ta NFT profil resmi özelliğini yayına aldı.


0 Yorum1 Dakika

Metaverse Dijital Pazarlama için ne ifade ediyor?

Bu makalede, pazarlamacıların bu yeni Metaverse evreniyle neden ilgilenmesi gerektiğini, nasıl hazırlanacağını ve bunun uzun vadeli stratejilere nasıl uygulayabileceğini öğreneceksiniz. Metaverse'in ortaya çıkışı, sosyal medya pazarlamasının arkasındaki gücü ve sosyal medyanın insanların harcamaları üzerindeki etkisini görmeye başladığımız ortalama 2008 yılında başlayan sosyal medyanın ilk günlere benziyor. Birçok marka ve pazarlamacı Metaverse'in arkasında aynı potansiyeli yavaş yavaş görmeye başlıyor ve bu potansiyel pazarlama endüstrisini yeniden şekillendireceğe benziyor.


0 Yorum7 Dakika

LinkedIn’de hedef kitlenize ulaşmanın 5 yolu

LinkedIn artık sadece iş ilanlarına bakmak ve cv incelemek için değil için değil. Platformun 756 milyonu aşkın kullanıcısıyla dijital pazarlama için fırsatlarla dolu. Bu blog yazısında, markanızı hedef kitlenize ulaştırmak için LinkedIn'i kullanmanın öne çıkan beş yolundan bahsedicem.


0 Yorum3 Dakika

2022’de SEO Trendleri neler Olacak?

Hareketli bir yılın sonuna vardık ve artık bir sonrakine yıl bizi neler bekliyor konuşmaya başlayabiliriz. 2022'de SEO nasıl olacak? Çoğu site için SEO, 2022'de hala aynı ilkeler etrafında dönecektir. Ancak çıtayı giderek daha yükseğe koyup hedefimize ulaşamak için en önemli teknik! SEO ile ilgili 2022 yılı tahminlerim umarım dijital pazarlama planlarınızı şekillendirmenizde  yardımcı olur.


0 Yorum3 Dakika