Misyon

Misyonum, ister yeni ister köklü bir işletme olun, size eksiksiz marka çözümleri sunmaktır. Dijital alanda izleyecekleri yüksek kaliteli reklam öğeleri ve hedefe yönelik stratejiler aracılığıyla işletmelerin çevrimiçi varlıklarının erişimini artırmalarına yardımcı oluyorum.
Benimle kişiselleştirilmiş bir deneyim, hızlı bir geri dönüş ve birinci sınıf bir müşteri hizmeti alacaksınız. Tecrübem ve alanımdaki becerilerim, işinizin rakiplerinizin önüne geçmenizde yardımcı olabilir.

Markanızın nasıl göründüğü ve hissettirdiği, özellikle sosyal medyada iyi bir ilk izlenim yaratmak için çok önemlidir. Sosyal medya profiliniz markanızın çok önemli bir parçası, potansiyel bir müşterinin gördüğü ilk şeydir!

Sosyal medya devasa bir pazar alanıdır ve profesyonelce tasarlanmış Instagram gönderileri, markanızı yükseltmenin en önemli yoludur. Tasarım becerilerim,rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olcaktır.

Uzmanlık Sertifikaları

Facebook
Facebook Sertifikalı Dijital Pazarlama Ortağı

Facebook, Instagram ve Messenger'da reklam satın almak için gerekli beceriler, araçlar, reklamcılık politikaları ve en iyi uygulamalar konusunda yeterliliğe sahip dijital pazarlamacılara verilir.

Setifikayı Görüntüle
Coursera
Facebook Sosyal Medya Pazarlama Uzmanı Sertifikası

Pazarlama içeriği geliştirme, reklam yönetimi, performans reklamcılığı, marka geliştirme, ücretli reklamlar, Instagram pazarlaması ve raporlama üzerine uzmanlık sertifikası.

Setifikayı Görüntüle
Google
Google Ads Uzmanlık Sertifikası

Google Arama kampanyaları oluşturma ve optimize etme uzmanlığı. Bur sertifika belirli pazarlama hedeflerine yönelik kampanya performansını artırmak için Akıllı Teklif ve Kitle Çözümleri uygulama uzamnlığını gösterir.

Setifikayı Görüntüle
LINKEDIN
LinkedIn Pazarlama Stratejisi Sertifikasyonu

Başarılı bir LinkedIn reklam kampanyası başlatma & yönetme konusundaki uzmanlığı ve tam kapsamlı bir LinkedIn pazarlama stratejisi oluşturma konusundaki uzmanlığı gösterir.

Setifikayı Görüntüle